Demirel Prefabik İzmir Prefabrik_elektrik_su_aboneligi

Müşteri Hizmetleri  

Anasayfa   Hakkımızda   Referanslar  

Tek katlı prefabrikler İki katlı prefabrikler Konteynerlar Kulübeler Teklif İste

  İzmir Prefabrik elektrik su aboneligi Prefabrik

Demirel Prefabrik Özellikleri

Neden prefabrik?     İzmir'de prefabrik yapı     Prefabriklerde bahçe dizaynı     İki katlı prefabrik evler     Prefabrik evin bakımı     Prefabrik yapılarda taşınabilirlik     Konteyner kullanım alanları     Prefabrik ruhsatı     Prefabrik elektrik ve su aboneliği

Prefabrik Ev Yapımında İmar ve Hukuk Yönetmeliği
1) Yapılacak olan alan köy yerleşim alanı içerisinde kalıyorsa ve yaptıracak olan kişi o köy halkından ise o köy muhtarının müsaadesi yeterlidir.
2) Köy yerleşim alanı içerisinde olmasına rağmen iş yaptıracak kişi orada ikamet etmiyor veya o köy nüfusuna kayıtlı değil ise, kısacası o köylü değilse özel idareden müsaadelerinin alınması gerekir.
3) köy yerleşim alanı dışında ise yine özel idarenin izni gereklidir.
4) prefabrik yapılacak alan belediye sınırlarında  ve tapusuz  ise kanunen buraya hiç bir şekilde yapı yapılamaz.
5) Prefabrik bina yapılacak alan belediye sınırları  içerisinde, tapulu ama imar yok ise arsanın ancak %5'ini kullanmak şartı ve projeleri (mimari,estetik,makine,elektrik vb) ilgili belediyeye sunarak yapıya müsaade alınır.
6) Eğer arsa belediye sınırları içerisinde ve imar görmüş ise projeler (mimari, statik, makine, elektrik) hazırlanır ilgili belediyeye sunulur. Yapı 200 m² nin altında ise yapı denetim şirketine gerek kalmadan, 200 m²nin üzerinde ise yapı denetim şirketi ile de anlaşmak şartıyla ilgili belediyeden ruhsat alınır.
7) Elektrik, su aboneliği: köy statünde olan yerlerde köy muhtarı ve ihtiyar heyetinden iki kişinin imzaladığı müsaade yazısı ile  ilgili kuruma iş bitim belgesiyle başvurarak. belediye ruhsatı ile yapılıyor ise iskan raporu veya  inşaat ruhsatına  iş bitim belgesi eklenerek  ilgili  kuruma başvurularak abonelik alınır.

Bize Ulaşın

Demireller Çiftliği Kısıkköy Menderes - İZMİR
(0232) 257 55 79
(0545) 548 35 35

Sosyal Medya

Biz Ne Yapıyoruz?

Prefabrik Yapınızı inşaa etmek
Ev içi elektrik - su - pis su tesisatı
Taşıma nakliye vinç
Kurulum, montaj, Garanti.

Siz Ne Yapmalısınız?

Prefabrik yapınızı yerleştireceğiniz alan
Elektrik Su Abonelikleri ve Prefabrikin konforunu yaşayın!

Türk Web Ajans