Demirel Prefabik İzmir Prefabrik_ev_modelleri

Müşteri Hizmetleri  

Anasayfa   Hakkımızda   Referanslar  

1 2 3 4 5 6
slider html by WOWSlider.com v7.6
Tek katlı prefabrikler İki katlı prefabrikler Konteynerlar Kulübeler Teklif İste

  İzmir Prefabrik ev modelleri Prefabrik

Demirel Prefabrik

Kurumsal Bilgilerimiz...

Demirel Prefabrik  2013 yılından itibaren siz değerli müşterilerimize prefabrik yapı ve çelik konstrüksiyon sektöründe Türkiye’nin 81 ilinde hizmet vermektedir.


  İzmir prefabrik sektöründe önemli yer tutan Demirel Prefabrik, İzmir başta olmak üzere Manisa, Muğla, Aydın, Denizli, Balıkesir, Afyon gibi Eğe bölgesi ve civarına yaygın bir şekilde prefabrik üretimi, satışı ve montajı yapmaktadır.

Sizden gelen talepler doğrultusunda kaliteli bir hizmet anlayışı güden firmamız sektörde hızla ilerleyerek kaliteyi evinize getirmiştir.


   Prefabrik ev, ofis, kabin, şantiye binaları isteğinize göre kaliteli, dayanıklı, her bütçeye uygun, hem de kısa zamanda teslimatıyla sizlere sizler için ekonomik çözümler sunuyoruz…


   Demirel Prefabrik yapılarda prefabrik ev ve prefabrik konutların yanı sıra prefabrik modeli olarak son derece modern ve güvenli prefabrik villalarda üretmektedir. Prefabrik ofis ve prefabrik şantiye binaları da firmamızın üretimleri arasında yer almaktadır. Karar vermeniz durumunda sizin de güzel, konforlu ve güvenli bir prefabrik bir ev veya villanız olabilir. Hem de 10-15 gün gibi çok kısa bir sürede. Beğendiğiniz bir prefabrik modelini modern tesislerimizde ön üretimini gerçekleştirip istediğiniz mekanda profesyonel ekibimizle kurulumunu gerçekleştiriyoruz


  Firmamız İzmir'in en çok prefabrik üreten, kaliteyi yakalamış bir kurumdur.
Tecrübelerimiz ürettiğimiz ve kurulumunu gerçekleştirdiğimiz tüm prefabriklerde kendini belli etmektedir. zaten konteyner ve prefabrik konusunda oldukça uzman olan ekibimiz, her bir prefabrik evi kendi eviymiş gibi düşünerek planlamakta, malzemeleri kaliteli ve kullanışlı olmak kaydıyla tedarik etmektedir. Amacımız uzun soluklu müşteri memnuniyeti olduğunu her fırsatta dile getiriyoruz. Çünkü İzmir gibi elit bir şehrin, elit insanları ile çalışmanın keyfi ve memnuniyeti içerisindeyiz.


  Hazır ev sistemlerinde ulaşılan en son teknolojiye firmamız bünyesinde ulaşabilirsiniz. Nakliye ve kurulum aşamalarında işçi sağlığı ve iş güvenliği konusundaki titiz yaklaşımımız ile de herdaim övgü görmekteyiz.


  Türkiye'nin her yerine hizmet verme kabiliyetinde olmakla beraber, İzmir, Manisa, Aydın, Denizli, Balıkesir, Muğla, Afyon, Çanakkale bölgeleri prefabrik ev tercihinde Demirel Prefabriği tercih etmektedirler.


  Kısa zamanda ürettiğimiz prefabriklerimizi yine kendi vincimiz ile adresinize kadar taşımakta ve montajını yaparak sizlere teslim etmekteyiz. Her ölçü ve planda prefabrik üretme kabiliyetindeyiz.


  Prefabriklerimize 20 yıl garanti vermekteyiz. Bizlere sormadan prefabrik almayın. Mutlaka aklınızdaki model evi, en ucuza bizden tedarik edeceksiniz.

Bize Ulaşın

Demireller Çiftliği Kısıkköy Menderes - İZMİR
(0232) 257 55 79
(0545) 548 35 35

Sosyal Medya

Biz Ne Yapıyoruz?

Prefabrik Yapınızı inşaa etmek
Ev içi elektrik - su - pis su tesisatı
Taşıma nakliye vinç
Kurulum, montaj, Garanti.

Siz Ne Yapmalısınız?

Prefabrik yapınızı yerleştireceğiniz alan
Elektrik Su Abonelikleri ve Prefabrikin konforunu yaşayın!

Türk Web Ajans