Demirel Prefabik İzmir Konteyner_kullanim_alanlari

Müşteri Hizmetleri  

Anasayfa   Hakkımızda   Referanslar  

Tek katlı prefabrikler İki katlı prefabrikler Konteynerlar Kulübeler Teklif İste

  İzmir Konteyner kullanim alanlari Prefabrik

Demirel Prefabrik Özellikleri

Neden prefabrik?     İzmir'de prefabrik yapı     Prefabriklerde bahçe dizaynı     İki katlı prefabrik evler     Prefabrik evin bakımı     Prefabrik yapılarda taşınabilirlik     Konteyner kullanım alanları     Prefabrik ruhsatı     Prefabrik elektrik ve su aboneliği

Konteyner nerede kullanılır

Konteyner; ana kullanım alanı olan şantiyelerde vazgeçilmez bir çözümdür.Çalışan personele yaşam alanı oluşturan konteynerler, günlük yaşam içerisinde gereksinim duyulan tüm ihtiyaçlara çözüm getirmektedir.Yemekhane, yatakhane, dinlenme odası ve şef odası olarak kullanılan konteynerler yük taşımada da büyük rol oynarlar.

STANDART KONTEYNER ÇÖZÜMLERİ

Özellikle inşaat alanlarındaki şantiyeler başta olmak üzere ihtiyacınız olan her alanda her türlü ihtiyacınızı karşılamak üzere tasarlanmış konteyner çözümleri ile hem çalışan personele yaşam alanı oluşturmak hem de modüler ofis olarak hizmet sunmak mümkün. Kolayca sökülüp takılabilme özelliğiyle çok kullanışlı ve ihtiyaç duyulduğunda istenilen yere hızlı bir şekilde taşınabilmesi ile oldukça pratik. İç dizaynını kullanım amacına göre düzenleyerek ihtiyacınız olan mekânı oluşturabilirsiniz.

HER AMACA UYGUN KONTEYNER SEÇENEKLERİ

Demirel prefabrik sizler için tek katlı ve çok katlı seçenekleriyle, yaşam konteyneri, şantiye konteyneri, ofis konteyneri, konut konteyneri, büfe konteyneri, mobil hastane konteyner gibi çok farklı kullanım alanlarına yönelik özel olarak tasarlanmış alternatifler sunuyor. Zorlu çalışma ortamlarında çalışanlarınızın güvenliği ve rahatı için her detayın düşünüldüğü konteyner modelleri, uzman ekiplerce Türkiye’nin neresinde olursa olsun gereken yere nakledilip kurulumu tamamlanarak hizmetinize sunuluyor. Yatakhane, ofis, yemekhane gibi çeşitli amaçlarla kullanabileceğiniz onlarca prefabrik konteyner modeli ile Demirel prefabrik herkesin beklentilerini karşılayabilecek farklı alternatifler üretiyor.

Tüm ürünler deprem ve yangına karşı test edilmiş olup son derece güvenlidir. Özellikle ülkemizin deprem kuşağında yer alması nedeniyle güvenlik konusu ayrı bir önem arz etmektedir. Tasarım aşamasından itibaren uluslararası standartlara göre üretilen prefabrik ürünler, imalat, nakliyat ve montaj aşamalarının tümünde güvenliğiniz ve beklentileriniz için titizlikle kontrol edilir. Ayrıca ilk süreçlerden tamamlanma aşamasına kadar üretimin her anında doğaya saygılı ve çevreci olmasıyla da dikkat çeker.

Büyük bir alana ihtiyaç duyuyorsanız birleşimli konteynerları tercih edebilirsiniz. İstenilen büyüklüğe göre tek katlı veya çok katlı olarak üretilen birleşimli konteynerlar, proje bazında beklentilerinize göre özel olarak üretilirler. Daha estetik ve şık bir konteyner için ise metropol konteyner modellerine bir göz atabilirsiniz. Mükemmel ısı ve ses izolasyonunun yanı sıra oldukça güvenli olan bu modellerde estetik görünüm için de çeşitli dış kaplama seçenekleri yer alıyor. Modern bir tasarımdan doğal tarihi dokuya uygun bir görünüme kadar çeşitli görselliklerde üretilebilen bu ürünler mono blok olarak üretildiklerinden taşınmaları da oldukça kolaydır.

Konteyner alırken Demirel Prefabrik’i tercih ederek güven ve konforu bir araya getiren çağdaş yaşam ve çalışma alanları temin edebilirsiniz. Demirel Prefabrik tecrübesine güvenin, kaliteli ve güvenilir ürünleri gönül rahatlığıyla temin ederek uzun yıllar boyunca hiçbir sorun yaşamadan kullanın. İstediğiniz zaman istediğiniz yere taşıyabileceğiniz bu ürünleri defalarca kullanabilirsiniz.

Yaşam Konteyneri 1 C Ofis Konteyneri 2

Ofis Konteyneri

 
1 Konteyner Ofis 1 Çift Katlı Yaşam Konteyneri 3

Çift Katlı

 
1 Konteyner Yaşam Konteyneri 6 Şantiye Konteyneri 4 1 konteyner ofiss Ofis Şantiye Konteyneri 3 Ofis Konteyneri 4 C Ofis Konteyneri 1

Ofis Konteyneri

 
Şantiye Konteyneri 5 Konut Konteyneri Mobil Konteyner B Libya Askeri Kamp

Libya Askeri Kamp

 
B Libya Askerii Kamp Showroom Yaşam Konteyneri 8 Konteyner ÇAtılı 3x13 Konteyneri WC konteynerleri Konteyner Büfe 3

Konteyner Büfe

Konteyner Büfe 1 Ofis Konteyneri 6 B Libya Askerii Kamp

Libya Askeri Kamp

 
2 Kont.İç Gör. 3x12 Konteyner 1 1 Çift Katlı K

Çift Katlı

20121226_143629 B Libya ASkeri Kamp Mobil Hastane 2

 

Sandwich Panel Kon Şantiye Konteyneri 1 Konteyner Büfe 2

Konteyner Büfe

Wc Konteyneri şantiye konteyneri 2 mobil hastane 1 2 Konteyner İçi Yaşam Konteyneri A 3 Katlı Konteyner Yatakhane

3 Katlı Konteyner Yatakhane

A 3 Katlı Konteyner Yatakhane Ç Ofis Konteyneri Ç Ofis Konteyneri 1 Cift Katlı

Ofis Konteyneri

 
D Şantiye Konteyneri

Çift Katlı

Bize Ulaşın

Demireller Çiftliği Kısıkköy Menderes - İZMİR
(0232) 257 55 79
(0545) 548 35 35

Sosyal Medya

Biz Ne Yapıyoruz?

Prefabrik Yapınızı inşaa etmek
Ev içi elektrik - su - pis su tesisatı
Taşıma nakliye vinç
Kurulum, montaj, Garanti.

Siz Ne Yapmalısınız?

Prefabrik yapınızı yerleştireceğiniz alan
Elektrik Su Abonelikleri ve Prefabrikin konforunu yaşayın!

Türk Web Ajans