Demirel Prefabik İzmir prefabrik

Müşteri Hizmetleri  

Anasayfa   Hakkımızda   Referanslar  

Tek katlı prefabrikler İki katlı prefabrikler Konteynerlar Kulübeler Teklif İste

  İzmir prefabrik Prefabrik

Demirel Prefabrik Sipariş
     6337       

 Sipariş formunu doldurduğunuzda Demirel Prefabrik müşteri hizmetleri yetkilisi sizinle irtibata geçecek ve prefabrik yapınızla ilgili tüm detaylı bilgileri tarafınıza iletecektir. Ödeme seçenekleri, prefabrik yapınızda istediğiniz farklı özellikler, kurulum ve diğer her konu ile ilgili size dönüş yapabilmemiz için lütfen telefon numaranızı doğru yazdığınızdan emin olunuz. Mesai saatleri dışında tarafınıza dönüş yapılmamaktadır.
Demirel Prefabrik İzmir Prefabrik sektörünün lider kuruluşlarından biridir. Deneyimli ekibimiz, kaliteli malzeme ve zeka dolu prefabrik çözümlerimiz için doğru yerdesiniz.

prefabrik okul Siparişi

Kategori : PREFABRIK
Metraj : 200M2 m²
Ad : prefabrik okul

Salon : 0
Oda :
Mutfak : 0
Balkon : 1
Wc :
Veranda : 0
Kat : 1 katlı
Antre : 0
Isıtma : klima - elektrikli soba
Banyo : 0
Garanti : Duvarlar : 50 Yıl - Çatı : 10 Yıl - Prefabrik montajı : 2 Yıl

prefabrik okul Resimleri


       
Açıklama : DEMİREL PREFABRİK'ten 200 m2 betopan okul 1- Taşıyıcı sistem: Ana karkasta 80x80, 40x60 ,40x40 ,40x30, 20x30 kırmızı fırın boyalı kare profil kullanılmaktadır. Taşıyıcı sistem sağlamlık açısından cıvata ile değil kaynakla birleştirilecektir. 2-Duvarlar: 14 mm 2 betopan arası 5 cm kalınlığında strofor 'dan oluşmakta. 3-Tavan kaplaması: Sırasıyla en üstte kırmızı fırın boyalı trapez çatı saçı kullanılmaktadır. Ara boşlukta 8 cm camyünü elyaf kullanılmaktadır. Alt tavanda 20 cm beyaz fugalı lambri kullanılacaktır. 4-Taban: Konteyner tip yapılarda profil karkas üzerine 14 mm betopan kullanılmakta ve zemine laminant döşenmektedir. 5-Elektrik tesisatı: 3x2,5 ve 2x1,5 dan oluşan izoleli kablolar kullanılmıştır. Elektrik tesisatı ana şebekeye bağlanmadan hazır olarak verilecektir. 6-Su tesisatı: Pvc borularla soğuk su tesisatı döşenecek ana su şebekesine bağlanacak şekilde teslim edilecektir. 7-Kapı ve Pencereler: Pvc doğrama kullanılacak camlar 1x1 ebatında ısı cam olacak ve korkuluk takılacaktır. İç ve dış kapılar pvc olacak dış kapıya korkuluk takılacaktır. 8-Mutfak: 160 cm uzunluğunda Amerikan mutfak kullanılacaktır. 9-Banyo ve WC: banyo 90x90 duşakabin olacak Hilton lavabo kullanılacak ve alafranga wc kullanılacaktır. 10- Pis su giderleri,elektrik tesisatı ve su bağlantısı hazır olarak teslim edilecek ancak ana şebekelere yönetmelikten dolayı bağlanmayacaktır. Not: Ev sahipleri zemin betonunu istenilen ölçülerde atacak, kamyonların giremediği yerlere traktör kepçe gibi arazi araçları temin edecek ve ana şebekelere su, elektrik ve pis su bağlantılarını yaptıracaktır. Saygılarımla, Ahmet DEMİREL Cep No: 545-5483535

165.000,00

Sosyal Medya

Biz Ne Yapıyoruz?

Prefabrik Yapınızı inşaa etmek
Ev içi elektrik - su - pis su tesisatı
Taşıma nakliye vinç
Kurulum, montaj, Garanti.

Siz Ne Yapmalısınız?

Prefabrik yapınızı yerleştireceğiniz alan
Elektrik Su Abonelikleri ve Prefabrikin konforunu yaşayın!

Türk Web Ajans